FC LEVANTE LAS PLANAS – FEMENÍ “A”

Municipal de les Planes Sant Joan Despí, Diumenge 25, 16:00


AE ALCOLETGE – AMATER

Municipal d’Alcoletge, Diumenge 25, 12:00


SE AEM – JUVENIL “A”

Municipal de Recasens, Dissabte 24, 18:00


UE SANT JAUME D’ENVEIJA – FEMENÍ “C”

Dissabte 24, Municipal Salvador Gisbert, 16:00


FEMENÍ “sub-17” – CFB MARC BARTRA

Municipal de Pardinyes, Dissabte 24, 18:00


CADET “A” – UE BORDETA

Municipal de Pardinyes, Dissabte 24, 16:00


INFANTIL “A” – SE AEM

Municipal de Pardinyes, Diumenge 25, 12:00


VETERANS – VETERANS SUDANELL

Municipal de Pardinyes, Diumenge 25, 9:30


ALEVÍ “A” – ATLÈTIC SEGRE

Municipal de Pardinyes, Dissabte 24, 10:00


EF POBLA DE SEGUR I COMARCA – ALEVÍ “B”

Municipal de la Pobla de Segur, Dissabte 24, 11:00


EF VERDÚ (VALL DEL CORB) – ALEVÍ “D”

Municipal de Verdú, Diumenge 25, 12:45


EF CERVERA – BENJAMÍ “A”

Municipal de Cervera, Dissabte 24, 11:15


ATLÈTIC SEGRE – BENJAMÍ “B”

Municipal Ramon Farrús, Dissabte 24, 11;15


ATLÈTIC SEGRE – BENJAMÍ “C”

Municipal Ramon Farrús, Dissabte 24, 12:45


BENJAMÍ “D” – EF GUISSONA

Municipal de Pardinyes, Dissabte 24, 11:15


CF BALAGUER – PREBENJAMÍ “A”

Municipal de Balaguer, Dissabte 24, 11:30


BENJAMÍ “A” – TORNEIG NACAR CUP

Diumenge 11, Municipal de Balàfia, 10:30


FEMENÍ “sub-17” – I TORNEIG FEMENÍ “MINES DE CERCS”

Diumenge 11, Municipal de Berga, 11:00


FEMENÍ “A” – FC BARCELONA

Diumenge 28, Municipal de Pardinyes, 16:00


AMATER – GRANJA D’ESCARP

Diumenge 28, Municipal de Pardinyes, 18:00


CE MERCANTIL – FEMENÍ “B”

Diumenge 28, Municipal de Mercantil (Sabadell), 13:45


VETERANS ARTESA DE LLEIDA – VETERANS

Diumenge 28, Municipal d’Artesa de Lleida, 10:00


JUVENIL “A” – ATLÈTIC SEGRE

Dissabte 27, Municipal de Pardinyes, 18:00


CF GANDESA – FEMENÍ “C”

Dissabte 27, Municipal de Gandesa, 15:30


CF MARTORELL – FEMENÍ “sub-17”

Diumenge 28, Municipal Torrent de Llops (Martorell), 12:00


EF PINYANA – CADET “A”

Dissabte 27, Municipal la Vinya (Almenar), 15:30


CADET “B” – EF INTERCOMARCAL

Dissabte 27, Municipal de Pardinyes, 16:00


BASE PALLARESOS – FEMENÍ “sub-14”

Dissabte 27, Municipal dels Pallaresos (Tarragona), 11:30


INFANTIL “A” – FIF LLEIDA

Diumenge 28, Municipal de Pardinyes, 12:00


FIF LLEIDA – INFANTIL “B”

Dissabte 27, Pista Camp Escolar, 15:00


ALEVÍ “A” – LLEIDA ESPORTIU

Dissabte 27, Municipal de Pardinyes, 10:30


ALEVÍ “B” – CE IVARS D’URGELL

Dissabte 27, Municipal de Pardinyes, 12:00


CE IVARS D’URGELL – ALEVÍ “C”

Diumenge 28, Municipal d’Ivars d’Urgell, 12:00


ALEVÍ “D” – UE VILANOVENCA

Dissabte 27, Municipal de Pardinyes, 12:00


EF ORGÈL·LIA – BENJAMÍ “A”

Dissabte 27, Municipal de la Seu d’Urgell, 11:00


FIF LLEIDA – BENJAMÍ “B”

Dissabte 27, Pista Camp Escolar, 12:30


FIF LLEIDA – BENJAMÍ “C”

Dissabte 27, Pista Camp Escolar, 10:00


CE IVARS D’URGELL – BENJAMÍ “D”

Diumenge 28, Municipal d’Ivars d’Urgell, 10:45


PREBENJAMÍ “A” – EF INTERCOMARCAL

Dissabte 27, Municipal de Pardinyes, 10:30


EF BAIX SEGRIÀ – PREBENJAMÍ “B”

Diumenge 28, Municipal El Xoperal (Alcarràs), 10:00


CE LINYOLA – PREBENJAMÍ “C”

Diumenge 28, Municipal de Linyola, 12:00


BABY – TROBADA CF BINÉFAR

Diuemnge 28, Estadio Los Olmos (Binéfar)

Info de contacte

Club de Futbol Pardinyes
Av. Pearson, 2, 25005 Lleida
973 23 91 78
info@cfpardinyes.com

Xarxes socials

Pròxims partits


FC LEVANTE LAS PLANAS – FEMENÍ “A”
_

AE ALCOLETGE – AMATER
_

SE AEM – JUVENIL “A”
_

© 2018 C.F.Pardinyes | Disseny Piqture