22
abril

P. FERRANCA BARBASTRO – FEMENÍ “A”

Municipal de los Deportes (Barbastro), 12:00h

22
abril

AMATER – PUIGVERTENC C.F.

Municipal de Pardinyes, 17:00h

22
abril

FEMENÍ “B” – FUNDACIÓ TERRASSA CLUB 1906

Municipal de Pardinyes, 13:00h


JUVENIL “A” – U.E. BALÀFIA

Municipal de Pardinyes, 19:30h

22
abril

ALCANAR C.D. – FEMENÍ “C”

Municipal CEM La Fanecada, 12:30h

21
abril

REUS DEPORTIU C.F. – FEMENÍ “sub-17”

Municipal de Reus, 12:30h

21
abril

CADET “A” – MIG SEGRIÀ C.E.

Municipal de Pardinyes, 17:30h

22
abril

MOLLERUSSA C.F.J. – CADET “B”

Municipal de Mollerussa, 12:00h

21
abril

INFANTIL “A” – BALAGUER C.F.

Municipal de Pardinyes, 16:00h

21
abril

AEM S.E. – INFANTIL “B”

Municipal de Recasens, 19:30h

22
abril

VETERANS – VETERANS BORGES BLANQUES

Municipal de Pardinyes, 9:30h


ESCOLA F. ARTESA C.E. – ALEVÍ “A”

Municipal d’Artesa de Segre, 12:30

21
abril

MIG SEGRIÀ C.E. – ALEVÍ “B”

Municipal de Torrefarrera, 12:00

21
abril

ALEVÍ “C” – ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES

Municipal de Pardinyes, 12:30h

21
abril

ESCOLA F. CERVERA – ALEVÍ “D”

Municipal de Cervera, 10:00

22
abril

U.E. BALÀFIA – BENJAMÍ “A”

Municipal de Balàfia, 12:30h

21
abril

ESCOLA COMARCAL F. LES GARRIGUES – BENJAMÍ “B”

Municipal Borges Blanques, 11:00h

21
abril

ESCOLA F. BAIX SEGRIÀ – BENJAMÍ “C”

Municipal de Soses, 11:00h

21
abril

ESCOLA F. RIALP – BENJAMÍ “D”

Municipal de Rialp, 11:30h

21
abril

AEM S.E. – PREBENJAMÍ “A”

Municipal de Recasens. 12:00h

21
abril

PREBENJAMÍ “B” – ALPICAT UNIÓ ESPORTIVA

Municipal de Pardinyes, 12:30h

21
abril

ALCOLETGE A.E. – PREBENJAMÍ “C”

Municipal d’Alcoletge, 10:30h

22
abril

TROBADA BABIES CE IVARS D’URGELL

Municipal d’Ivars d’Urgell,11:00h

Info de contacte

Club de Futbol Pardinyes
Av. Pearson, 2, 25005 Lleida
973 23 91 78
info@cfpardinyes.com

Xarxes socials

Pròxims partits

22
abril
P. FERRANCA BARBASTRO – FEMENÍ “A”
_
22
abril
AMATER – PUIGVERTENC C.F.
_
22
abril
FEMENÍ “B” – FUNDACIÓ TERRASSA CLUB 1906
_

© 2018 C.F.Pardinyes | Disseny Piqture